Svenska
| Artikelnummer: | A/TT1K-I-4"-4-BB |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | ACI (Automation Components, Inc.) |
| En del av beskrivningen: | Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im |
| Datablad: | None |
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $215.6226 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 8.5V ~ 32V |
| Testvillkor | 260°C |
| Leverantörs Device Package | Module |
| Serier | - |
| Sensortyp | Analog, Local |
| Sensing Temperatur - Fjärrkontroll | - |
| Sensing Temperatur - Lokal | -40°C ~ 200°C |
| Upplösning | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | Module |
| Paket | Tape & Box (TB) |
| Utmatningstyp | Analog Current |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Chassis Mount |
| Funktioner | - |
| Noggrannhet - Högsta (Lägsta) | ±0.2% |




Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Ha
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Ha
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
Transmitter w/ 1,000 Ohm RTD, Im
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
A/TT1K-I-4"-4-BBAutomation Components, Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|