Svenska
| Artikelnummer: | ADSP-SC589KBCZ-5B |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Analog Devices Inc. |
| En del av beskrivningen: | ARM, 2XSHARC, DUAL DDR, PCIE, HP |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $73.3867 |
| 10+ | $69.7202 |
| 25+ | $67.8856 |
| 80+ | $62.84 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - I / O | 3.30V |
| Spänning - kärna | 1.10V |
| Typ | Floating Point |
| Leverantörs Device Package | 529-CSPBGA (19x19) |
| Serier | SHARC® |
| Förpackning / Fodral | 529-LFBGA, CSPBGA |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| On-Chip RAM | 640kB |
| Icke-flyktigt minne | ROM (512kB) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | CAN, EBI/EMI, Ethernet, DAI, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG |
| Klockfrekvens | 500MHz |
| Basproduktnummer | ADSP-SC589 |
| ADSP-SC589KBCZ-5B Detaljer PDF [English] | ADSP-SC589KBCZ-5B PDF - EN.pdf |




ARM, 2XSHARC, DUAL DDR, HPC PACK
ADSP-TS101SAB1 AD
PROCESSOR
ARM, 2XSHARC, DUAL DDR, PCIE, HP
ARM, 2XSHARC, DDR, LPC PACKAGE
ARM, 2XSHARC, DUAL DDR, HPC PACK
ARM, 2XSHARC, DUAL DDR, HPC PACK
ARM, 2XSHARC, DUAL DDR, HPC PACK
ARM, 2XSHARC, DDR, LPC PACKAGE
PROCESSOR
ADSP-TS001N AD
PROCESSOR
ADI New
ARM, 2XSHARC, DDR, LPC PACKAGE
PROCESSOR
ARM, 2XSHARC, DUAL DDR, PCIE, HP
ARM, 2XSHARC, DUAL DDR, PCIE, HP
ADSP-TS101SA1 AD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
ADSP-SC589KBCZ-5BAnalog Devices Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|