Svenska
| Artikelnummer: | LTC2190CUKG#TRPBF |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Analog Devices Inc. |
| En del av beskrivningen: | IC ADC 16BIT PIPELINED 52QFN |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 2000+ | $77.8813 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Supply, Digital | 1.7V ~ 1.9V |
| Spänning - Tillförsel, Analog | 1.7V ~ 1.9V |
| Leverantörs Device Package | 52-QFN (7x8) |
| Serier | - |
| Provtagningsfrekvens (per sekund) | 25M |
| Referenstyp | External, Internal |
| Förhållande - S / H: ADC | 1:1 |
| Förpackning / Fodral | 52-WFQFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Antal ingångar | 2 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal bitar | 16 |
| Antal A / D-omvandlare | 2 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Inmatningstyp | Differential |
| Funktioner | Simultaneous Sampling |
| Datagränssnitt | LVDS - Serial |
| Konfiguration | S/H-ADC |
| Basproduktnummer | LTC2190 |
| Arkitektur | Pipelined |
| LTC2190CUKG#TRPBF Detaljer PDF [English] | LTC2190CUKG#TRPBF PDF - EN.pdf |




IC ADC 16BIT PAR/SRL 20M 64-QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 52QFN
IC ADC 16BIT PAR/SRL 25MSP 52QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 16BIT PAR/SRL 25MSP 52QFN
IC ADC 16BIT PAR/SRL 20M 64-QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 52QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 52QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 52QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 16BIT PAR/SRL 20M 64-QFN
IC ADC 16BIT PAR/SRL 25MSP 52QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 52QFN
IC ADC 16BIT PAR/SRL 40MSP 52QFN
IC ADC 16BIT PAR/SRL 40MSP 52QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 52QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 52QFN
IC ADC 16BIT PAR/SRL 25MSP 52QFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
LTC2190CUKG#TRPBFAnalog Devices Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|