Svenska
| Artikelnummer: | LTC2311HMSE-14#PBF |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Analog Devices Inc. |
| En del av beskrivningen: | IC ADC 14BIT SAR 16MSOP |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $22.0396 |
| 200+ | $8.5299 |
| 500+ | $8.2292 |
| 1000+ | $8.081 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Supply, Digital | 3.13V ~ 3.47V, 5V |
| Spänning - Tillförsel, Analog | 3.13V ~ 3.47V, 5V |
| Leverantörs Device Package | 16-MSOP-EP |
| Serier | - |
| Provtagningsfrekvens (per sekund) | 5M |
| Referenstyp | External, Internal |
| Förhållande - S / H: ADC | 1:1 |
| Förpackning / Fodral | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Antal ingångar | 1 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal bitar | 14 |
| Antal A / D-omvandlare | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Inmatningstyp | Differential |
| Funktioner | - |
| Datagränssnitt | LVDS - Serial, SPI |
| Konfiguration | S/H-ADC |
| Basproduktnummer | LTC2311 |
| Arkitektur | SAR |
| LTC2311HMSE-14#PBF Detaljer PDF [English] | LTC2311HMSE-14#PBF PDF - EN.pdf |




IC ADC 16BIT SAR 5MSPS 16MSOP
IC ADC 12BIT SAR 5MSPS 16-MSOP
LT TSOT-8
12-B + SIGN, 5MSPS DIFF IN ADC W
IC ADC 16BIT SAR 5MSPS 16MSOP
16-B, 5MSPS DIFF IN ADC W/ WIDE
14-B + SIGN, 5MSPS DIFF IN ADC W
IC ADC 12BIT SAR 16MSOP
IC ADC 14BIT SAR 16MSOP
14-B + SIGN, 5MSPS DIFF IN ADC W
IC ADC 16BIT SAR 16MSOP
IC ADC 12BIT SAR 5MSPS 16-MSOP
IC ADC 16BIT SAR 16MSOP
IC ADC 12BIT SAR 16MSOP
IC ADC 14BIT SAR 5MSPS 16MSOP
LTC2311 - 14-BIT, 5MSPS SAR ADC
IC ADC 16BIT SAR 16MSOP
12-B + SIGN, 5MSPS DIFF IN ADC W
LTC2311 - 16-BIT, 5MSPS SAR ADC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
LTC2311HMSE-14#PBFAnalog Devices Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|