Svenska
| Artikelnummer: | LTC2473IDD#PBF |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Analog Devices Inc. |
| En del av beskrivningen: | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFN |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $5.3061 |
| 10+ | $4.5639 |
| 30+ | $4.1134 |
| 100+ | $3.7343 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
| Spänning - Tillförsel, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Leverantörs Device Package | 12-DFN (3x3) |
| Serier | - |
| Provtagningsfrekvens (per sekund) | 833 |
| Referenstyp | Internal |
| Förhållande - S / H: ADC | - |
| Förpackning / Fodral | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal ingångar | 1 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal bitar | 16 |
| Antal A / D-omvandlare | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Inmatningstyp | Differential |
| Funktioner | Selectable Address |
| Datagränssnitt | I²C |
| Konfiguration | ADC |
| Basproduktnummer | LTC2473 |
| Arkitektur | Sigma-Delta |
| LTC2473IDD#PBF Detaljer PDF [English] | LTC2473IDD#PBF PDF - EN.pdf |




IC ADC 16BIT I2C 833SPS 12-DFN
IC ADC 16BIT I2C 833SPS 12-MSOP
IC ADC 16BIT SPI 833SPS 12MSOP
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOP
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10DFN
IC ADC 16BIT I2C 833SPS 12-MSOP
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFN
IC ADC 16BIT I2C 833SPS 12-DFN
IC ADC 16BIT 10-DFN
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOP
IC ADC 16BIT I2C 833SPS 12-DFN
IC ADC 16BIT I2C 833SPS 12-DFN
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOP
LTC2480CDD LT
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOP
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFN
IC ADC 16BIT I2C 833SPS 12-MSOP
LTC2473CMS LT
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar







2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
LTC2473IDD#PBFAnalog Devices Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|