Svenska
| Artikelnummer: | XCR3128XL-7VQ100C |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | AMD Xilinx |
| En del av beskrivningen: | IC CPLD 128MC 7NS 100VQFP |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $31.1551 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänningsförsörjning - Internt | 3V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | 100-VQFP (14x14) |
| Serier | CoolRunner XPLA3 |
| Programmerbar typ | In System Programmable (min 1K program/erase cycles) |
| Förpackning / Fodral | 100-TQFP |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal makroceller | 128 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal logiska element / block | 8 |
| Antal I / O | 84 |
| Antal portar | 3000 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fördröjningstid tpd (1) Max | 7 ns |
| Basproduktnummer | XCR3128 |
| XCR3128XL-7VQ100C Detaljer PDF [English] | XCR3128XL-7VQ100C PDF - EN.pdf |




XCR3128XL-7VQ100C
Y-IC är en kvalitetsdistributör av AMD-produkter och erbjuder kunderna de bästa produkterna och tjänsterna.
XCR3128XL-7VQ100C är en komplex programmerbar logikenhet (CPLD) från AMD CoolRunner XPLA3-serien. Den är utformad för inbäddade applikationer och har möjlighet till systemprogrammering med minst 1 000 programmerings-/raderingscykler.
8 logikelement/block
128 makroceller
3000 grindar
84 I/O
Drifttemperatur från 0°C till 70°C
Intern strömförsörjning på 3V till 3,6V
Maximal fördröjningstid på 7ns
Möjlighet till systemprogrammering för designflexibilitet
Hög grindoch I/O-kapacitet för komplex logik
Låg energiförbrukning för energieffektiva tillämpningar
Bred drifttemperaturområde för industriell användning
Trågförpackning
100-TQFP (14x14) ytmonteringspaket
Support för 3V till 3,6V strömförsörjning
Denna produkt är i fasen för sista beställning (LTB). Kunder bör kontakta vår säljavdelning för information om motsvarande eller alternativa modeller.
Inbäddade system
Industriell automation
Telekommunikationsutrustning
Medicinska enheter
Den mest auktoritativa databladet för XCR3128XL-7VQ100C finns tillgängligt på vår webbplats. Kunder rekommenderas att ladda ner det för den senaste produktinformationen.
Kunder rekommenderas att begära offerter via vår webbplats. Få en offert eller lär dig mer om denna produkt idag.
IC CPLD 128MC 7NS 100VQFP
IC CPLD 128MC 100VQFP
IC CPLD 128MC 7NS 144LCSBGA
IC CPLD 128MC 7NS 144TQFP
XILINX BGA
IC CPLD 128MC 7NS 144LCSBGA
XCR3128XL-VQ100APN XILINX
IC CPLD 128MC 7NS 144TQFP
IC CPLD 128MC 100VQFP
IC CPLD 256MC 9NS 280CSP
IC CPLD 128MC 7NS 100TQFP
XILINX TQFP
IC CPLD 128MC 7NS 100TQFP
IC CPLD 128MC 7NS 100VQFP
IC CPLD 128MC 7NS 144LCSBGA
IC CPLD 128MC 7NS 100VQFP
IC CPLD 128MC 7NS 144LCSBGA
XILTNX QFP144
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
XCR3128XL-7VQ100CAMD |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|