Svenska
| Artikelnummer: | CAT5114YI-00-T3 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | AMI Semiconductor/onsemi |
| En del av beskrivningen: | IC DGTL POT INTERFACE 8TSSOP |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 2.5V ~ 6V |
| Tolerans | ±20% |
| Temperaturkoefficient (Typ) | 300ppm/°C |
| Avsmalning | Linear |
| Leverantörs Device Package | 8-TSSOP |
| Serier | CAT5114 |
| Motstånd - Torkare (Ohms) (Typ) | 400 |
| Motstånd (ohm) | 100k |
| Förpackning / Fodral | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kranar | 32 |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Minnetyp | Non-Volatile |
| Gränssnitt | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Funktioner | - |
| Konfiguration | Potentiometer |
| Basproduktnummer | CAT5114 |
| CAT5114YI-00-T3 Detaljer PDF [English] | CAT5114YI-00-T3 PDF - EN.pdf |




CATALYST QFN
TAP DIGITALLY PROGRAMMABLE POTEN
CAT5114YI CAT
CAT5114VP2I-10-GT3 ON
32-TAP DIGIPOT
IC POT DPP NV 32TAP U/D 8TSSOP
CAT5114VP2I-00-GT3 ON
IC DGTL POT INTERFACE 8TSSOP
IC DGTL POT 100KOHM 32TAP 8TDFN
32-TAP DIGIPOT
DIGITAL POT, 1 FUNC, 50000OHM, I
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8TDFN
CAT5114VT-10-26656T CATALYST
CAT5114VP2I-50-GT3 Catalyst
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8TSSOP
IC DGTL POT INTERFACE 8TSSOP
IC DGTL POT 100KOHM 32TAP 8TSSOP
IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8TDFN
DIGITAL POT, 1 FUNC, 100000OHM,
DIGITAL POT, 1 FUNC, 50000OHM, I
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
CAT5114YI-00-T3onsemi |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|