Svenska
| Artikelnummer: | ABL-25.000MHZ-B4Y-T |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Abracon |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453' L x 0.197' W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | ABL |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.138' (3.50mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 25 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 100 Ohms |




CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF TH
ABL-25.000MHZ-20-DF
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 28.63636MHZ 18PF TH
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 3.579545MHZ 17PF T/H
CRYSTAL 28.63636MHZ 18PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF T/H
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF T/H
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF TH
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF TH
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF T/H
CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES T/H
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF TH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
ABL-25.000MHZ-B4Y-TAbracon LLC |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|