Svenska
| Artikelnummer: | ABL-50.000MHZ-B4Y-T |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Abracon |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.3611 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | ABL |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 50 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohms |




ABL-50.000MHZ-B4Y-T
Y-IC är en kvalitetsdistributör av produkter från Abracon Corporation och erbjuder kunderna de bästa produkterna och tjänsterna.
ABL-50.000MHZ-B4Y-T är en 50 MHz kristall för genomhålsmontering från Abracon Corporation, designad för grundlägesdrift.
Frekvens: 50 MHz
Frekvensstabilitet: ±30ppm
Frekvensavvikelse: ±30ppm
Belastningskondensator: 18pF
ESR (Motstånd i serie likvärdig): 40 Ohm
Driftsläge: Grundläge
Driftstemperatur: -20°C till 70°C
Monteringstyp: Genomhålsmontering
Förpackning / Case: HC49/US
Storlek / Dimensioner: 11,50 mm L x 5,00 mm B
Höjd Max: 3,50 mm
Högkvalitativ kristall från en pålitlig tillverkare, Abracon Corporation
Tight frekvensstabilitet och tolerans för pålitlig prestanda
Genomhålsmontering för säker och stabil installation
Passar för ett brett temperaturområde för drift
Produkten är förpackad i Tape & Reel (TR) format.
Denna produkt finns för närvarande tillgänglig, och det finns inga kända motsvarande eller alternativa modeller. Kontakta vår säljteam via vår webbplats för mer information.
Telekommunikation
Industrimaskiner
Konsumentelektronik
Automotivsystem
Det mest auktoritativa databladet för ABL-50.000MHZ-B4Y-T finns tillgängligt på vår webbplats. Vi rekommenderar att kunder laddar ner det för den senaste och mest detaljerade tekniska informationen.
Kunder rekommenderas att begära offerter för ABL-50.000MHZ-B4Y-T på vår webbplats. Få en offert, läs mer eller utnyttja vårt tidsbegränsade erbjudande för bästa pris och tillgänglighet.
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF TH
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 64.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 4.194304MHZ 18PF T/H
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF TH
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF TH
CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF T/H
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF TH
CRYSTAL 60.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 54.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF T/H
CRYSTAL 7.6800MHZ 18PF TH
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF T/H
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF T/H
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
ABL-50.000MHZ-B4Y-TAbracon LLC |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|