Svenska
| Artikelnummer: | ABLS7M-13.560MHZ-B-2-T |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Abracon |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 3000+ | $0.1653 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.276' L x 0.161' W (7.00mm x 4.10mm) |
| Serier | ABLS7M |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 2-SMD, Flat Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.091' (2.30mm) |
| Frekvens Tolerans | ±20ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 13.56 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 60 Ohms |




CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 20.5000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 13.5000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
ABLS7M-13.560MHZ-B-2-TAbracon LLC |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|