Svenska
| Artikelnummer: | ABM12-48.000MHZ-B2X-T3 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Abracon |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.9679 |
| 200+ | $0.3747 |
| 500+ | $0.3617 |
| 1000+ | $0.3559 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Serier | ABM12 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 8pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Frekvens Tolerans | ±20ppm |
| Frekvensstabilitet | ±20ppm |
| Frekvens | 48 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 100 Ohms |




ABRACON SMD
CRYSTAL 25.000MHZ 10PF SMD
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CRYSTAL 32.000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 32.000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 36.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 27.120MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 27.000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 24.000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 28.63636MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 8PF SMD
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 50.000MHZ 8PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
ABM12-48.000MHZ-B2X-T3Abracon LLC |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|