Svenska
| Artikelnummer: | 0395311012 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| En del av beskrivningen: | TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $1.3579 |
| 200+ | $0.5414 |
| 500+ | $0.5239 |
| 1000+ | $0.5153 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Wire Strip Length | - |
| Wire Gauge eller Range - mm² | - |
| Wire Gauge eller Range - AWG | - |
| Spänning - UL | 300 V |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Moment - Skruv | - |
| Avslutningsstil | Solder |
| Serier | Eurostyle ESE 39531 |
| Skruvstorlek | - |
| Positioner per nivå | 12 |
| Plug Wire Entry | - |
| Tonhöjd | 0.200' (5.08mm) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal positioner | 12 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal nivåer | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Isolationshöjd | 0.472' (12.00mm) |
| Ingress Protection | - |
| Bostadsmaterial | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Huvudorientering | Vertical |
| Funktioner | - |
| Nuvarande - UL | 15 A |
| Nuvarande - IEC | - |
| Kontakta svanslängd | 0.130' (3.30mm) |
| Kontakta Mating Finish | Tin |
| Kontaktmaterial | Brass |
| Färg | Black |
| Basproduktnummer | 039531 |




TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 21POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
0395311012Molex |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|