Svenska

| Artikelnummer: | C5S-14.31818-12-1530-X-M |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Aker Technology USA |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD |
| Datablad: | None |
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.50 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Lastkapacitet | 12pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frekvens Tolerans | ±15ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 14.31818 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 70 Ohms |




CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
C5S-14.31818-12-1530-X-MAker Technology USA |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|