Svenska
| Artikelnummer: | DS1013M-80+ |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| En del av beskrivningen: | IC DELAY LINE 80NS 8DIP |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 4.75V ~ 5.25V |
| Leverantörs Device Package | 8-PDIP |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 8-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Antal oberoende förseningar | 3 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Fungera | Multiple, NonProgrammable |
| Fördröjning till 1: a kran | 80ns |
| Basproduktnummer | DS1013 |
| Tillgängliga totala förseningar | 80ns |
| DS1013M-80+ Detaljer PDF [English] | DS1013M-80+ PDF - EN.pdf |




DS1013S-025 MAXIM
IC DELAY LINE 10NS 16SOIC
IC DELAY LINE 50NS 8DIP
IC DELAY LINE 40NS 8DIP
DS1013S DALLAS
IC DELAY LINE 70NS 8DIP
DALLAS SOP-8
IC DELAY LINE 10NS 16SOIC
IC DELAY LINE 60NS 8DIP
IC DELAY LINE 10NS 16SOIC
IC DELAY LINE 12NS 16SOIC
IC DELAY LINE 60NS 8DIP
IC DELAY LINE 75NS 8DIP
IC DELAY LINE 12NS 16SOIC
DALLAS DIP
IC DELAY LINE 100NS 16SOIC
IC DELAY LINE 75NS 8DIP
IC DELAY LINE 100NS 16SOIC
IC DELAY LINE 15NS 16SOIC
IC DELAY LINE 40NS 8DIP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
DS1013M-80+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|