Svenska
| Artikelnummer: | DS2165QN+ |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| En del av beskrivningen: | IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - I / O | 5.00V |
| Spänning - kärna | 5.00V |
| Typ | ADPCM |
| Leverantörs Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 28-LCC (J-Lead) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| On-Chip RAM | - |
| Icke-flyktigt minne | - |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | ADPCM, PCM |
| Klockfrekvens | 10MHz |
| Basproduktnummer | DS2165 |
| DS2165QN+ Detaljer PDF [English] | DS2165QN+ PDF - EN.pdf |




IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
IC TELECOM INTERFACE 32TQFP
IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
IC VOICE PROCESSOR 28PLCC
IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
IC TELECOM INTERFACE 32TQFP
DS2165Q+TR MAXIM
IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
IC ADPCM PROCESSOR PLCC
IC TELECOM INTERFACE 32TQFP
DS2165 16/24/32 KILO BITS PER SE
IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
32 KB PER SECOND ADPCM PROCESSOR
IC PROC ADPCM 16/24/32K 28-PLCC
BIT ERROR RATE TESTER (BERT)
IC PROC ADPCM 16/24/32K 24-DIP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
DS2165QN+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|