Svenska
| Artikelnummer: | MAX5466EUK-T |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| En del av beskrivningen: | 32-TAP FLEAPOT, 2-WIRE DIGIPOT |
| Datablad: | None |
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 304+ | $0.9194 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 2.7V ~ 5.5V |
| Tolerans | - |
| Temperaturkoefficient (Typ) | 35ppm/°C |
| Avsmalning | Linear |
| Leverantörs Device Package | SOT-23-5 |
| Serier | - |
| Motstånd - Torkare (Ohms) (Typ) | - |
| Motstånd (ohm) | 10k |
| Förpackning / Fodral | SC-74A, SOT-753 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kranar | 32 |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Minnetyp | Volatile |
| Gränssnitt | I²C, Up/Down (U/D, CS) |
| Funktioner | - |
| Konfiguration | Rheostat |




MAX5467 32-TAP FLEAPOT, 2-WIRE D
IC DGTL POT 50KOHM 32TAP SC70-6
MAXIM SC70-6
IC DGTL POT 50KOHM 32TAP SC70-6
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP SOT23-6
MAX5464EXT MAXIM
32-TAP FLEAPOT, 2-WIRE DIGIPOT
MAX5467EUT-T MAXIM
MAXIM SOT363
MAX5468EUT+ MAXIM
MAXIM SOT23-6
MAX5465EXT-T MAX
32-TAP FLEAPOT, 2-WIRE DIGIPOT
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP SOT23-6
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP SOT23-5
MAX5464EXT+T SC70-6 MAXIM
32-TAP, NVM LINEAR-TAPER DIGIPOT
MAX5467EUT MAXIM
MAXIM SOT-23-6
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar




2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
MAX5466EUK-TAnalog Devices Inc./Maxim Integrated |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|