Svenska
| Artikelnummer: | ATS049A |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CTS Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 4.9152MHZ SERIES TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1000+ | $0.181 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.427' L x 0.177' W (10.85mm x 4.50mm) |
| Serier | ATS |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | Series |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 4.9152 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 120 Ohms |




CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 4.0000MHZ SERIES TH
CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF TH
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF TH
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF TH
CRYSTAL 4.0960MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF TH
CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 4.0960MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 4.9152MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 4.9152MHZ SERIES TH
CRYSTAL 4.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 4.0000MHZ SERIES TH
CRYSTAL 4.9152MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF SMD
0004.915200 MHZ Crystal
CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 4.0960MHZ 20PF TH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
ATS049ACTS-Frequency Controls |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|