Svenska
| Artikelnummer: | ATS050B |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CTS Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 5.0000MHZ 18PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.4864 |
| 200+ | $0.1951 |
| 500+ | $0.188 |
| 1000+ | $0.1851 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.427" L x 0.177" W (10.85mm x 4.50mm) |
| Serier | ATS |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 5 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 80 Ohms |




CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 4.0000MHZ SERIES TH
CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF TH
CRYSTAL 4.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 4.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF TH
0005.068800 MHZ Crystal
CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES TH
CRYSTAL 5.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 5.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 4.0000MHZ SERIES TH
CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES TH
CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF TH
CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 5.0000MHZ 18PF TH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
ATS050BCTS-Frequency Controls |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|