Svenska
| Artikelnummer: | ATS061 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CTS Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 6.1440MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.5555 |
| 200+ | $0.222 |
| 500+ | $0.2148 |
| 1000+ | $0.2105 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.427' L x 0.177' W (10.85mm x 4.50mm) |
| Serier | ATS |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 6.144 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 80 Ohms |




CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 6.1440MHZ 18PF TH
CRYSTAL 6.1440MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 32PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 6.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 6.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF SMD
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 18PF TH
CRYSTAL 6.1440MHZ 32PF TH
CRYSTAL 6.1440MHZ 32PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 20PF TH
CRYSTAL 6.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 32PF TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
ATS061CTS-Frequency Controls |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|