Svenska
| Artikelnummer: | ATS10A |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CTS Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.3365 |
| 10+ | $0.2832 |
| 50+ | $0.255 |
| 100+ | $0.2266 |
| 500+ | $0.2152 |
| 1000+ | $0.1812 |
| 2500+ | $0.1699 |
| 5000+ | $0.1643 |
| 10000+ | $0.1586 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.427" L x 0.177" W (10.85mm x 4.50mm) |
| Serier | ATS |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 10 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 60 Ohms |




RELAY TIME DELAY 30HR 3A 250V
RELAY TIME DELAY 10HR 3A 250V
RELAY TIME DELAY 10HR 3A 250V
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF TH
0010.000000 MHZ Crystal
RELAY TIME DELAY 10HR 3A 250V
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
RELAY TIME DELAY 30HR 3A 250V
RELAY TIME DELAY 10HR 3A 250V
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR,
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
RELAY TIME DELAY 30HR 3A 250V
CRYSTAL 10.0000MHZ SERIES SMD
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR,
CRYSTAL 10.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 10.2450MHZ 20PF SMD
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR,
CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
ATS10ACTS-Frequency Controls |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|