Svenska
| Artikelnummer: | ATS127 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CTS Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 12.3520MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.4919 |
| 200+ | $0.1965 |
| 500+ | $0.1893 |
| 1000+ | $0.1865 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.427" L x 0.177" W (10.85mm x 4.50mm) |
| Serier | ATS |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 12.352 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohms |




CRYSTAL 12.3520MHZ SERIES TH
CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.3520MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 12.3520MHZ SERIES TH
CRYSTAL 12.3520MHZ 20PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ SERIES TH
CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.3520MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.5000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ SERIES TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
MAGNETIC SWITCH SPEC PURP 4SIP
CRYSTAL 12.2880MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 12.3520MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.3520MHZ SERIES SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
ATS127CTS-Frequency Controls |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|