Svenska
| Artikelnummer: | ATS147A-E |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CTS Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.4784 |
| 200+ | $0.1919 |
| 500+ | $0.185 |
| 1000+ | $0.1821 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.427' L x 0.177' W (10.85mm x 4.50mm) |
| Serier | ATS |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 14.7456 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohms |




CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ SERIES TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ SERIES TH
CRYSTAL 14.7456MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ SERIES TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF TH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
ATS147A-ECTS-Frequency Controls |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|