Svenska
| Artikelnummer: | ATS204-E |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CTS Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 20.4800MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.4924 |
| 200+ | $0.1967 |
| 500+ | $0.1895 |
| 1000+ | $0.1867 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.427' L x 0.177' W (10.85mm x 4.50mm) |
| Serier | ATS |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 20.48 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 30 Ohms |




HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR
CRYSTAL 20.0000MHZ 50PF SMD
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR
CRYSTAL 20.4800MHZ 20PF SMD
LED
CRYSTAL 20.4800MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 50PF TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
LED
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF TH
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR
LED
CRYSTAL 20.0000MHZ 50PF TH
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR
0020.480000 MHZ Crystal
CRYSTAL 20.4800MHZ 20PF TH
LED
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
ATS204-ECTS-Frequency Controls |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|