Svenska
| Artikelnummer: | ATS22A |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CTS Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.1059 |
| 200+ | $0.041 |
| 500+ | $0.0396 |
| 1000+ | $0.0389 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.427" L x 0.177" W (10.85mm x 4.50mm) |
| Serier | ATS |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 22.1184 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 30 Ohms |




CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD
Ats20f5 ANDIGILOG
CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 50PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF TH
ATS, 2CF, 22V, 35.5V, AUTO, BOX
CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES TH
ATS2301 ACTIONS
CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 50PF SMD
ATS236S ANACHIP
CRYSTAL 22.1180MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 22.5792MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 22.5792MHZ 18PF SMD
ATS2300 ACTIONS
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF TH
ACTIONS QFP
CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
ATS22ACTS-Frequency Controls |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|