Svenska
| Artikelnummer: | MP080B-E |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CTS Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $1.0054 |
| 200+ | $0.4019 |
| 500+ | $0.389 |
| 1000+ | $0.3819 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.427' L x 0.150' W (10.85mm x 3.80mm) |
| Serier | MP |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/U |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.530' (13.46mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 8 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 35 Ohms |




32.7680KHZ GWX-1610 CRYSTAL 20
32.7680KHZ GWX-2012 CRYSTAL 20
FREESCALE QFN
CRYSTAL 8.0000MHZ SERIES TH
2595.0 MHz GSRF TA1962A SAW Filt
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF TH
FREESCALE QFN16
24.5760 MHz GXO-3306L/A Ultra-Lo
CRYSTAL 8.0000MHZ 32PF TH
22.57920 MHz GXO-3306L/A Ultra-L
32.7680KHZ GWX-1610 CRYSTAL 20
CRYSTAL 8.0000MHZ SERIES TH
1472.0 MHz GSRF TA1327B SAW Filt
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF TH
32.7680 KHZ GWX-1610 CRYSTAL 20
CRYSTAL 8.0000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF TH
32.7680KHZ GWX-1610 CRYSTAL 20
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
MP080B-ECTS-Frequency Controls |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|