Svenska
| Artikelnummer: | CSM4Z-A2B3C3-40-10.0D18 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Cardinal Components |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Överensstämmer med RoHS |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.5661 |
| 10+ | $0.4717 |
| 50+ | $0.4246 |
| 100+ | $0.3774 |
| 500+ | $0.3585 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.449' L x 0.185' W (11.40mm x 4.70mm) |
| Serier | CSM4 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49S |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.138' (3.50mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 10 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohms |




PRECISION CURRENT SENSOR EBW SMD
PRECISION CURRENT SENSOR EBW SMD
CRYSTAL 33.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD
PRECISION CURRENT SENSOR EBW SMD
CRYSTAL 29.49152MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
MIXER,COMMERCIAL
MIXER COMMERCIAL
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
MIXER COMMERCIAL
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF SMD
PRECISION CURRENT SENSOR EBW SMD
VPG NEW
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
CSM4Z-A2B3C3-40-10.0D18Cardinal Components Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|