Svenska
| Artikelnummer: | JE2835BWT-P-U30GA0000-N0000001 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | CreeLED, Inc. |
| En del av beskrivningen: | LED WHITE 3000K JE2835B 3V |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.0934 |
| 10+ | $0.0532 |
| 100+ | $0.047 |
| 500+ | $0.0388 |
| 1000+ | $0.0348 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Framåt (Vf) (Typ) | 3.04V |
| Visningsvinkel | 120° |
| Värmebeständighet av paketet | 23°C/W |
| Leverantörs Device Package | 1411 |
| Storlek / Dimension | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Serier | J |
| Förpackning / Fodral | 1411 (3528 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 134 lm/W |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Höjd - Sittande (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Flux @ 85 ° C, ström - test | 54lm (Typ) |
| Flux @ 25 ° C, strömtest | 61lm (Typ) |
| Nuvarande - Test | 150mA |
| Nuvarande - Max | 240mA |
| Färg | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| CCT (K) | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Basproduktnummer | JE2835BWT |




LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LED WHITE 3500K JE2835B 3V
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LED WHITE 4000K JE2835B 3V
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
LINEAR IC'S
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
JE2835BWT-P-U30GA0000-N0000001CreeLED, Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|