Svenska
| Artikelnummer: | TLE9843QXXUMA1 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| En del av beskrivningen: | EMBEDDED POWER |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $4.2522 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 3V ~ 28V |
| Leverantörs Device Package | PG-VQFN-48-31 |
| Serier | Automotive, AEC-Q100 |
| RAM-storlek | 4K x 8 |
| Programminne Typ | FLASH (48kB) |
| Förpackning / Fodral | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal I / O | 10 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | LIN, SSI, UART |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M0 |
| Controller Series | - |
| Basproduktnummer | TLE9843 |
| tillämpningar | Automotive |
| TLE9843QXXUMA1 Detaljer PDF [English] | TLE9843QXXUMA1 PDF - EN.pdf |




TLE9843QXXUMA1
Infineon Technologies - Y-IC är en kvalitetsdistributör av Infineon-produkter, som erbjuder kunder de bästa produkterna och tjänsterna.
TLE9843QXXUMA1 är en inbyggd applikationsspecifik mikrocontroller från Infineon Technologies. Den har en ARM® Cortex®-M0-kärna, 48 kB FLASH-programminne och 4 kB RAM.
ARM® Cortex®-M0-kärna
48 kB FLASH-programminne
4 kB RAM
LIN-, SSIoch UART-gränssnitt
10 I/O-pinnar
Driftsområde 3V till 28V
Driftstemperaturområde -40°C till 150°C
Kvalificerad för fordonsbruk (AEC-Q100)
Inbyggd mikrocontroller med ARM® Cortex®-M0-kärna för effektiv och pålitlig prestanda
Flexibla gränssnitt för olika tillämpningar
Brett driftsområde för spänning och temperatur, lämpligt för fordonsoch industriområden
Fordonskvalificering garanterar tillförlitlighet och kvalitet
TLE9843QXXUMA1 är förpackad i en 48-VFQFN Exposed Pad (PG-VQFN-48-31) ytmonteringspaket. Paketet levereras i tape & reel (TR)-format.
TLE9843QXXUMA1 är en aktiv produkt. För tillfället finns inga kända motsvarande eller alternativa modeller. Kunder rekommenderas att kontakta vår försäljningsavdelning via hemsidan för den senaste produktinformationen och tillgänglighet.
Fordonsapplikationer
Industriella kontrollsystem
Strömhantering
Motorstyrning
Det mest auktoritativa databladet för TLE9843QXXUMA1 finns tillgängligt på vår hemsida. Kunder rekommenderas att ladda ner databladet för detaljerad teknisk information.
Kunder rekommenderas att begära prisuppgifter för TLE9843QXXUMA1 via vår hemsida. Begär en offert eller lär dig mer om produkten idag.
IC MOTOR DRIVER 48VQFN
IC MOTOR DRIVER 48VQFN
EMBEDDED POWER
TLE9844QX INFINEON
IC MCU 32BIT 48KB FLASH 48VQFN
IC MCU 32BIT 48KB FLASH 48VQFN
IC EMBEDDED POWER 48VQFN
EMBEDDED POWER
IC MOTOR DRIVER 48VQFN
TLE9843 INFINEON
EMBEDDED POWER
IC MCU 32BIT 48KB FLASH 48VQFN
EMBEDDED POWER
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48VQFN
INFINEON VQFN48
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
TLE9843QXXUMA1Infineon Technologies |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|