Svenska
| Artikelnummer: | ECS-.327-6-12-C-TR |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | ECS Inc. International |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.8068 |
| 10+ | $0.7879 |
| 30+ | $0.7762 |
| 100+ | $0.7645 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Storlek / Dimension | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
| Serier | ECX-12 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 2-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 6pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frekvens Tolerans | ±10ppm |
| Frekvensstabilitet | - |
| Frekvens | 32.768 kHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 90 kOhms |




CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF TH
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
ECS-.327-6-12-C-TRECS Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|