Svenska
| Artikelnummer: | ECS-.327-9-12QS-TR |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | ECS Inc. International |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $1.965 |
| 10+ | $1.6708 |
| 30+ | $1.4866 |
| 100+ | $1.2983 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Storlek / Dimension | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
| Serier | ECX-12Q |
| betyg | AEC-Q200 |
| Förpackning / Fodral | 2-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 9pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frekvens Tolerans | ±20ppm |
| Frekvensstabilitet | - |
| Frekvens | 32.768 kHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 90 kOhms |




CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 8PF TH
CRYSTAL 32.7680KHZ 8PF TH
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
ECS-.327-9-12QS-TRECS Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|