Svenska
| Artikelnummer: | ECS-196.6-20-3X-EN-TR |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | ECS Inc. International |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 3000+ | $0.1617 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.276' L x 0.161' W (7.00mm x 4.10mm) |
| Serier | CSM-3X |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.091' (2.30mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 19.6608 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 50 Ohms |




CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF TH
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF TH
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF TH
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF TH
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF TH
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF TH
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF TH
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF TH
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF TH
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
ECS-196.6-20-3X-EN-TRECS Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|