Svenska
| Artikelnummer: | ECS-330-18-33-JGN-TR |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | ECS Inc. International |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 33.0000MHZ 18PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.2823 |
| 200+ | $0.1093 |
| 500+ | $0.1055 |
| 1000+ | $0.1036 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier | ECX-32 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frekvens Tolerans | ±20ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 33 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohms |




CRYSTAL 33.3330MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 33.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 3.579545MHZ 17PF SMD
XTAL OSC XO 32.768KHZ SMD
CRYSTAL 33.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 33.0000MHZ SERIES SMD
ECS SMD
CRYSTAL 3.579545MHZ 17PF TH
ECS-333-S-20A-F-TR ECS
CRYSTAL 33.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 3.579545MHZ 17PF TH
CRYSTAL 3.579545MHZ 17PF SMD
XTAL OSC XO 32.768KHZ SMD
XTAL OSC TCXO 32.7680KHZ CMOS
OSC TCXO 32.768KHZ 3.0V SMD
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
CRYSTAL 33.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 33.0000MHZ 20PF SMD
XTAL OSC TCXO 32.768KHZ 3.3V SMD
CRYSTAL 33.0000MHZ 12PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
ECS-330-18-33-JGN-TRECS Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|