Svenska
| Artikelnummer: | 307-010-401-107 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $15.7669 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 1 |
| Uppsägning | Solder Eyelet(s) |
| Serier | 307 |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.156" (3.96mm) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 10 |
| Antal positioner | 20 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Isolering | Polyester Thermoplastic |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, M3 |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Semi Bellows |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | - |
| Kontakt Slutför | Tin |
| Färg | Green |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 307-010 |




CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 9POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 10POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 10POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 10POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 9POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 9POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 10POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 9POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 9POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 9POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 10POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
307-010-401-107EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|