Svenska
| Artikelnummer: | 333-026-520-107 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.156 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $9.8281 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 1 |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | 333 |
| Läsa upp | Single |
| Tonhöjd | 0.156" (3.96mm) |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 1 |
| Antal positioner / Bay / Row | 26 |
| Antal positioner | 26 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Isolering | Polyester Thermoplastic |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, M3 |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Cantilever |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Green |
| Kort typ | Non Specified - Single Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 333-026 |




CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
333-026-520-107EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|