Svenska
| Artikelnummer: | 342-032-500-204 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $13.4461 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 2 |
| Uppsägning | Solder Eyelet(s) |
| Serier | 342 |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 16 |
| Antal positioner | 32 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Isolering | Polyester Thermoplastic |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.156" (3.96mm) Dia |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Cantilever |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Green |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 342-032 |




CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
342-032-500-204EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|