Svenska

| Artikelnummer: | 345-017-544-458 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $12.5769 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 1 |
| Uppsägning | Wire Wrap |
| Serier | 345 |
| Läsa upp | Single |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 1 |
| Antal positioner / Bay / Row | 17 |
| Antal positioner | 17 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Isolering | Polyester Thermoplastic |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funktioner | Card Guides |
| Kontakt typ | Cantilever |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Green |
| Kort typ | Non Specified - Single Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 345-017 |




CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 17POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
345-017-544-458EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|