Svenska
| Artikelnummer: | 357-030-460-207 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $13.3465 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 2 |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | 357 |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.156" (3.96mm) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 15 |
| Antal positioner | 30 |
| Monteringstyp | Board Edge, Straddle Mount |
| Material - Isolering | Polyester Thermoplastic |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, M3 |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Semi Bellows |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | - |
| Kontakt Slutför | Tin |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 357-030 |




CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar







2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
357-030-460-207EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|