Svenska
| Artikelnummer: | 392-088-541-208 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $16.2257 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 2 |
| Uppsägning | Wire Wrap |
| Serier | 392 |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 44 |
| Antal positioner | 88 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Isolering | Polyester Thermoplastic |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Cantilever |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 392-088 |




CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
392-088-541-208EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|