Svenska
| Artikelnummer: | 395-039-559-104 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $13.5045 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 1 |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | 395 |
| Läsa upp | Single |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 1 |
| Antal positioner / Bay / Row | 39 |
| Antal positioner | 39 |
| Monteringstyp | Through Hole, Right Angle |
| Material - Isolering | Polyester Thermoplastic |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.156" (3.96mm) Dia |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Cantilever |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Single Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 395-039 |




CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
395 SERIES (.100" (2.54MM) CONTA
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 39POS 0.100
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar







2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
395-039-559-104EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|