Svenska
| Artikelnummer: | 438-035-000-112 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | 438 SERIES METAL TO METAL 2 PIEC |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $9.7212 |
| 200+ | $3.7621 |
| 500+ | $3.6304 |
| 1000+ | $3.5653 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Serier | 438 |
| Tonhöjd | 0.200" (5.08mm) |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal positioner | 35 |
| Notera | Contacts Not Included |
| Monteringstyp | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Material - Isolering | Diallyl Phthalate (DAP) |
| Fläns Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| Färg | Green |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062" (1.57mm) |
| Basproduktnummer | 438-035 |




CONN EDGE DL FMALE 35P 0.200 2PC
CONN EDGE DL FMALE 29P 0.200 2PC
CONN EDGE DUAL FMALE 29POS 0.200
CONN EDGE DUAL FMALE 29POS 0.200
CONN EDGE DL FMALE 35P 0.200 2PC
CONN EDGE DUAL FMALE 35POS 0.200
CONN EDGE DUAL FMALE 35POS 0.200
CONN EDGE DL FMALE 29P 0.200 2PC
438 SERIES METAL TO METAL 2 PIEC
CONN EDGE DUAL FMALE 29POS 0.200
CONN EDGE DUAL FMALE 29POS 0.200
CONN EDGE DL FMALE 35P 0.200 2PC
CONN EDGE DL FMALE 29P 0.200 2PC
438 SERIES METAL TO METAL 2 PIEC
CONN EDGE DL FMALE 29P 0.200 2PC
CONN EDGE DL FMALE 35P 0.200 2PC
CONN EDGE DL FMALE 29P 0.200 2PC
CONN EDGE DUAL FMALE 35POS 0.200
CONN EDGE DUAL FMALE 35POS 0.200
CONN EDGE DL FMALE 35P 0.200 2PC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar







2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
438-035-000-112EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|