Svenska

| Artikelnummer: | 627-36W4224-5T2 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 100+ | $14.8627 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Wire Gauge | - |
| Spänningsvärde | 125V |
| Uppsägning | Solder |
| Shell Size, Connector Layout | 5 (DD, D) - 36W4 |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Serier | 627-C |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal rader | 3 |
| Antal positioner | 36 (32 + 4 Coax) |
| Monteringstyp | Panel Mount, Through Hole |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | - |
| Fläns Feature | Board Side (4-40) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Funktioner | Grounding Indents, Shielded |
| Dielektriskt material | Polyester Thermoplastic |
| Current Rating (AMPS) | - |
| Kontakt typ | Coax and Signal |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontaktformulär | - |
| Kontakt Slutför tjocklek | Flash |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Connector Style | D-Sub, Combo |
| Färg | Black |
| Basproduktnummer | 627-36W |
| Backset Spacing | - |




CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
627-36W4224-5T2EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|