Svenska
| Artikelnummer: | 726-092-527-201 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE DUAL FMALE 92POS 0.125 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $12.4571 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 2 |
| Uppsägning | Press-Fit |
| Serier | 726 |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.125" (3.18mm) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 46 |
| Antal positioner | 92 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Isolering | Polyester Thermoplastic |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | - |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Cantilever |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 726-092 |




CONN EDGE DUAL FMALE 92POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 92POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 92POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 94POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 94POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 92POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 94POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 94POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 94POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 92POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 92POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 94POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.125
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
726-092-527-201EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|