Svenska
| Artikelnummer: | 846-026-520-802 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.125 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $39.0508 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 2 |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | 846 |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.125" (3.18mm) |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 13 |
| Antal positioner | 26 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Isolering | Diallyl Phthalate (DAP) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Cantilever |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Green |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 846-026 |




CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
846 HIGH TEMP' SERIES (.125" (3.
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.125
846 HIGH TEMP' SERIES (.125" (3.
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 26POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.125
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
846-026-520-802EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|