Svenska

| Artikelnummer: | 846-044-520-258 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägning | Solder |
| Serier | 846 |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.125" (3.18mm) |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 22 |
| Antal positioner | 44 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Isolering | Diallyl Phthalate (DAP) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funktioner | Card Guides |
| Kontakt typ | - |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | - |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Green |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062" (1.57mm) |
| Basproduktnummer | 846-044 |




CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
846 HIGH TEMP' SERIES (.125" (3.
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar




2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
846-044-520-258EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|