Svenska
| Artikelnummer: | 857-017-553-112 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | EDAC Inc. |
| En del av beskrivningen: | CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 25+ | $141.6829 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Uppsägningsrader | 1 |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | 857 |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.156" (3.96mm) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 17 |
| Antal positioner | 34 |
| Monteringstyp | Through Hole, Right Angle |
| Material - Isolering | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Semi Bellows |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basproduktnummer | 857-017 |




CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 17POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 17POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 17POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 17POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
857-017-553-112EDAC Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|