Svenska
| Artikelnummer: | FOXSDLF/196-20 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Fox Electronics |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.144 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm) |
| Serier | HC49SDLF |
| betyg | - |
| Delstatus | Active |
| Förpackning | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | HC-49S |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 70°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftläge | Fundamental |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Frekvens Tolerans | ±50ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 19.6608MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohm |




CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
FOXSDLF/200-20/TR FOX
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
FOXSDLF/196-20/TR FOX
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
FOXSDLF/196-20Fox Electronics |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|