Svenska
| Artikelnummer: | SPC5747CK1VKU6R |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | NXP USA Inc. |
| En del av beskrivningen: | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 500+ | $25.2121 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Leverantörs Device Package | 176-LQFP (24x24) |
| Fart | 80MHz/160MHz |
| Serier | MPC57xx |
| RAM-storlek | 512K x 8 |
| Programminne Typ | FLASH |
| Programminnesstorlek | 4MB (4M x 8) |
| kringutrustning | DMA, LVD, POR, WDT |
| Förpackning / Fodral | 176-LQFP Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Oscillatortyp | Internal |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Antal I / O | 129 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| EEPROM-storlek | - |
| Datakonverterare | A/D 80x10b, 64x12b |
| Kärnstorlek | 32-Bit Dual-Core |
| Core Processor | e200z2, e200z4 |
| Anslutningar | CANbus, Ethernet, I²C, LINbus, SAI, SPI, USB, USB OTG |
| Basproduktnummer | SPC5747 |
| SPC5747CK1VKU6R Detaljer PDF [English] | SPC5747CK1VKU6R PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
DUAL CORE, 4M FLASH, 512K RAM
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324MAPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
NXP BGA256
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
SPC5747CK1VKU6RNXP USA Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|