Svenska
| Artikelnummer: | 8N3DV85AC-0130CDI |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| En del av beskrivningen: | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 3.135V ~ 3.465V |
| Typ | VCXO |
| Leverantörs Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Serier | FemtoClock® NG |
| Förpackning / Fodral | 6-CLCC |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Frekvens | 174.8MHz, 174.8MHz |
| Nuvarande - Tillförsel | 130 mA |
| Räkna | - |
| Basproduktnummer | 8N3DV85 |
| 8N3DV85AC-0130CDI Detaljer PDF [English] | 8N3DV85AC-0130CDI PDF - EN.pdf |




IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar




2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
8N3DV85AC-0130CDIRenesas Electronics America Inc |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|