Svenska
| Artikelnummer: | 8N4Q001FG-1111CDI |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| En del av beskrivningen: | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 2.375V ~ 2.625V |
| Typ | Clock Oscillator |
| Leverantörs Device Package | 10-CLCC (7x5) |
| Serier | FemtoClock® NG |
| Förpackning / Fodral | 10-CLCC |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Frekvens | 500MHz |
| Nuvarande - Tillförsel | 155 mA |
| Räkna | - |
| Basproduktnummer | 8N4Q001 |
| 8N4Q001FG-1111CDI Detaljer PDF [English] | 8N4Q001FG-1111CDI PDF - EN.pdf |




IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
8N4Q001FG-1111CDIRenesas Electronics America Inc |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|