Svenska
| Artikelnummer: | 8N4QV01EG-0103CDI |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| En del av beskrivningen: | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 3.135V ~ 3.465V |
| Typ | VCXO |
| Leverantörs Device Package | 10-CLCC (7x5) |
| Serier | FemtoClock® NG |
| Förpackning / Fodral | 10-CLCC |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Frekvens | 240MHz |
| Nuvarande - Tillförsel | 160 mA |
| Räkna | - |
| Basproduktnummer | 8N4QV01 |
| 8N4QV01EG-0103CDI Detaljer PDF [English] | 8N4QV01EG-0103CDI PDF - EN.pdf |




IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
8N4QV01EG-0103CDIRenesas Electronics America Inc |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|